رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۰
  • کد خبر : ۲۳۸۳
  • مشاهده :  460 بازدید
  • چاپ خبر : نمایندگان مجلس خواستار اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام شدند.
%d8%b5%d8%ad%d9%86
اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام

نمایندگان مجلس خواستار اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام شدند.

در بیانیه امروز مجلس مطرح شد: ۲۶۴ نماینده مجلس خواستار اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل ایران در اجرای برجام شدند سرویس صحن نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای خواستار اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،”احمد امیرآبادی فراهانی” عضو هیئت […]

در بیانیه امروز مجلس مطرح شد:

۲۶۴ نماینده مجلس خواستار اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل ایران در اجرای برجام شدند

سرویس صحن
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای خواستار اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام شدند.
%d8%b5%d8%ad%d9%86

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،”احمد امیرآبادی فراهانی” عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ی ۲۶۴ نماینده مجلس در خصوص اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام قرائت کرد.

در این بیانه آمده است:

نمایندگان مجلس آمریکا طی یک حرکت نمایشی اقدام به تمدید قانون ظالمانه ISA و تحریم علیه ملت بزرگ ایران کردند، که با روح برجام در تضاد است، این درحالی است که به کرات مقامات بین المللی و مسوولان آمریکایی برانجام تعهدات ایران،صحه گذاشته اند. ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی این اقدام مجلس نمایندگان سنا آمریکا محکوم کرده و آن را نشانگر اوج بی مسوولیتی آمریکایی ها در انجام تعهدات بین المللی می دانیم و از انجا که در قانون اقدام متناسب و متقابل جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام، پیش بینی لازم برای نقض عهد طرف مقابل به عمل آمده است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی اکیدا از دولت محترم می خواهند در اسرع وقت و مقابل با قانون مذکور، بخصوص بند ۳ و ۷ قانون اقدامات متقابل را تحقق بخشیده وبه اطلاع مجلس شورای اسلامی برساند.

همچنین دراین بیانیه آمده است:سرعت در اجرای قانون مذکور درشرایط مقابله با اقدامات نقضی طرف متقابل ضروری است و از کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس می خواهیم نظارت کافی در اجرای این قانون را کرده و گزارشی مستمر به مجلس شورای اسلامی ارایه کند./

پایان پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه