رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷
  • کد خبر : ۲۳۷۱
  • مشاهده :  444 بازدید
  • چاپ خبر : سفر استاندار مازندران به مارکه ایتالیا لغو شد
11111-5
برای پیگیری مشکلات کشاورزان

سفر استاندار مازندران به مارکه ایتالیا لغو شد

رجا آنلاین: سفر استاندارمازندران به مارکه ایتالیا برای پیگیری مشکلات کشاورزان لغو شد. به گزارش روجا آنلاین به نقل از شمال نیوز، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در جلسه مشترک نمایندگان قوا در استان با بیان اینکه قرار بود در اوایل این هفته در قالب هیئتی به دعوت استاندار مارکه ایتالیا به این استان سفر کند گفت: […]

رجا آنلاین: سفر استاندارمازندران به مارکه ایتالیا برای پیگیری مشکلات کشاورزان لغو شد.

به گزارش روجا آنلاین به نقل از شمال نیوز، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در جلسه مشترک نمایندگان قوا در استان با بیان اینکه قرار بود در اوایل این هفته در قالب هیئتی به دعوت استاندار مارکه ایتالیا به این استان سفر کند گفت: به دلیل بحران برف و پیگیری مشکلات باغداران، سفر لغو شد و پیگیر مشکلات کشاورزان مازندرانی خواهد شد.

وی با تاکید بر این که جلسه جمع بندی برای پاسخ گویی به مطالبات بحق مردم و حل مشکلات آنان باید در سطح ملی برگزار شود افزود: هفته آینده همراه با مجمع نمایندگان و مدیران دستگاه های مسئول٬ با وزیران و مدیران ارشد ذیربط این جلسه برگزار خواهد شد.

استاندار مازندران با بیان اینکه ابعاد خسارات و رقم دقیق آن باید با دقت برآورد و جمع بندی شود و کمک دولت را بر روی مسایل دارای اولویت متمرکز کرد٬ گفت : نیازمند مدیریتی قوی و عملیاتی در برخی موارد پیشگیرانه و ممانعت از بروز برخی خسارات قابل پیشگیری هستیم.

ربیع فلاح جلودار افزود: کمیسیونی با مسئولیت نماینده مردم شرق استان و رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و همراهی نماینده مردم قائم شهر، جویبار، سواد کوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ و عضو کمیسیون انرژی تشکیل شد تا مسایل مرتبط با بحران سرمای اخیر در استان بویژه دربخش کشاورزی و زیرساخت های انرژی را دنبال کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه