رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۹
  • کد خبر : ۲۲۰۹
  • مشاهده :  731 بازدید
  • چاپ خبر : آخرین هدیه نمایندگان مجلس نهم چه بود ؟
IMG13253396
هدیه مجلس نهم

آخرین هدیه نمایندگان مجلس نهم چه بود ؟

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی کوتاه گفت که نمایندگان در روز آخر مجلس نهم زندگینامه مقام معظم رهبری را به عنوان هدیه دریافت کردند. محمدرضا تابش در یادداشت کوتاهی که در کانال تلگرام خود منتشر کرد، نوشت: به نام خدا در روزهای جلسه علنی به رسم مالوف؛ چند صفحه قران […]

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی کوتاه گفت که نمایندگان در روز آخر مجلس نهم زندگینامه مقام معظم رهبری را به عنوان هدیه دریافت کردند.

محمدرضا تابش در یادداشت کوتاهی که در کانال تلگرام خود منتشر کرد، نوشت:

به نام خدا

در روزهای جلسه علنی به رسم مالوف؛ چند صفحه قران می خوانم. در آخرین روز جلسه علنی مجلس نهم (٩۵/٣/۴) سوره “ص” را که ثواب زیادی بر تلاوت آن مترتب است تمام کردم.

در آیات انتهایی آن پیامبر(ص) هدف از رسالت خویش را نجات و سعادت بشر ذکر می کند و پاداش آن را از خدا می طلبد و سخنان خویش را خالی از ابهام و صریح و روشن می داند و هدف از نزول قران را تذکری برای جهانیان و تفکر و اندیشه در آن ذکر می کند تا مردم از غفلت به در آیند.

امید آنکه خداوند به ما توفیق عمل به آموزه های قرآن کریم و تاسی به روش و منش رسول الله (ص) عطا نماید. آمین!

این هم چیزهایی که آخرین روز مجلس نهم به ما دادند:

-لوح تقدیر ریاست محترم مجلس

-کتاب معرفی نمایندگان نه دوره مجلس شورای اسلامی

-زندگی نامه مقام معظم رهبری

-مذاکرات مجلس نهم در یک فلش

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “آخرین هدیه نمایندگان مجلس نهم چه بود ؟”

  • جنگل نور که جزیی از جنگل مازندران وگیلان است را دریابید.قتل این جنگلبان وجنگلبانان مقتول پیشین وخطرقتل مقتولین اینده هشدار اماده باش برای مسئولین جنگل ومردم منطقه نیست؟درگذشته ودرطول چهل سال وکالت در نور وتهران همواره هشدار داده ام.مجال توصیح نیست.اگر نیروی انتظامی به علت نفوذ وقدرت قاچاقچیان چوب از پس این عناصر خبیث بر نمی اید از سپاه وبسیج وتجهیز مردم منطقه کمک بگیرد.مردم بومی با سکوت در برابر ظلم در واقع با قاچاقچیان همکاری میکنند.

ارسال دیدگاه