رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
  • کد خبر : ۲۱۸۲
  • مشاهده :  688 بازدید
  • چاپ خبر : برخورد ۳۰ خودرو و واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه قزوین – کرج ۹ مصدوم برجای گذاشت
برخورد 30 خودرو و واژگونی یكدستگاه اتوبوس در آزاد راه قزوین - كرج 9 مصدوم برجای گذاشت
رییس پلیس راه استان قزوین:

برخورد ۳۰ خودرو و واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه قزوین – کرج ۹ مصدوم برجای گذاشت

برخورد ۳۰ خودرو و واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه قزوین – کرج ۹ مصدوم برجای گذاشت. به گزارش روجا آنلاین: رییس پلیس راه استان قزوین از برخورد ۳۰ دستگاه خودرو و واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه قزوین – کرج و زخمی شدن ۹ مسافر خبر داد و گفت: این حادثه خوشبختانه تلفات جانی […]

برخورد ۳۰ خودرو و واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه قزوین – کرج ۹ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش روجا آنلاین: رییس پلیس راه استان قزوین از برخورد ۳۰ دستگاه خودرو و واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه قزوین – کرج و زخمی شدن ۹ مسافر خبر داد و گفت: این حادثه خوشبختانه تلفات جانی به همراه نداشته است.

سرهنگ بهرام زینلی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در حادثه نخست برخورد ۳۰ خودرو در فواصل مختلف از عوارضی قزوین – کرج تا شهرک محمدیه به طول ۱۲ کیلومتر که در لاین جنوبی این آزاد راه روی داد، چهار نفر مصدوم و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی با اشاره به ایجاد ترافیک ناشی از تصادف زنجیره ای در ساعاتی از شب در این آزادراه، خاطرنشان کرد: حضور به موقع ماموران پلیس راه و نیروهای امدادی باعث شد پس از انتقال مجروحان حادثه به بیمارستان و جا به جایی خودروهای آسیب دیده، عبور و مرور خودروها در لاین جنوبی آزادراه قزوین – کرج به حالت عادی بازگردد.

سرهنگ زینلی توجه نکردن به جلو، تخطی از سرعت مطمئن در جاده لغزنده و رعایت نکردن فاصله طولی با خودرو مقابل را عامل این تصادف های زنجیره ای اعلام کرد.

این مسئول انتظامی اضافه کرد: همچنین در حادثه دوم که دقایقی پیش روی داد یک دستگاه اتوبوس با ۱۷ مسافر از تهران به مقصد ارومیه در حال حرکت بود که در لاین شمالی و در کیلومتر ۳۵ آزادراه قزوین – کرج واژگون و پنج مسافر آن نیز مصدوم شدند.

به گفته وی، علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی می باشد.

رییس پلیس راه استان قزوین در پایان یادآور شد: با توجه به شدت بارش باران در تمامی سطح راه های استان، از رانندگان درخواست می شود ضمن رعایت سرعت مطمئن در جاده های خیس و بارانی، از تغییر ناگهانی مسیر در طول سفر خودداری کرده و فاصله طولی با خودرو مقابل را نیز حفظ کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه