رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۰
  • کد خبر : ۱۳۸۰
  • مشاهده :  1394 بازدید
  • چاپ خبر : نگاهی بر زندگینامه کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، علی اسماعیلی
نگاهی بر زندگینامه كانديداي دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، علی اسماعیلی

نگاهی بر زندگینامه کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، علی اسماعیلی

به گزارش روجا آنلاین علی اسماعیلی در سال ۱۳۴۰ شمسی،در روستای ییلاقی دینکوه در خانواده ای مذهبی و معتمد،پای به عرصه هستی نهاد. پدرش،حاج اسماعیل اسماعیلی(خیر مردمدار و نیک اندیش)که از بزرگان و ریش سفیدان روستای ورازده علیا از توابع بخش چمستان است،نام فرزند خود را علی گذاشت تا همواره ارادت خاندان خود را به […]

به گزارش روجا آنلاین علی اسماعیلی در سال ۱۳۴۰ شمسی،در روستای ییلاقی دینکوه در خانواده ای مذهبی و معتمد،پای به عرصه هستی نهاد.

پدرش،حاج اسماعیل اسماعیلی(خیر مردمدار و نیک اندیش)که از بزرگان و ریش سفیدان روستای ورازده علیا از توابع بخش چمستان است،نام فرزند خود را علی گذاشت تا همواره ارادت خاندان خود را به مولایش علی(ع)استمرار بخشد.مادرش نیز که از سادات جلیل القدر حسینی می باشد،نجابت و مهربانی و صبرش را برای فرزندش به میراث گذاشته است.
پس از تحصیلات ابتدایی و متوسطه وارد دانشگاه مازندران شد تا دوره کارشناسی خود را در رشته اقتصاد به انجام برساند.ایشان،کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت دولتی به اتمام رسانده و هم اکنون دانشجوی سال آخر دوره دکتری در رشته مدیریت(تدوین رساله)است.تالیف کتاب و انتشار مقالات متعدد تخصصی و نیز مقالات سیاسی اجتماعی در روزنامه ها،مجلات و سایت های معتبر،بخشی از فعالیت های علمی ایشان می باشد.دکتر اسماعیلی هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر بوده و دروس مختلف و متعدد رشته مدیریت را تدریس نموده اند.کلاس دانشگاهی ایشان محل درس آموزی بسیاری از مدیران بزرگوار و توانمند امروز و فردای مازندران بوده و هست.
با عنایت به اینکه دوران نوجوانی و جوانی علی اسماعیلی با سالهای آغازین انقلاب اسلامی مقارن شده بود،ارادت ایشان به حضرت امام خمینی(ره)سبب شد تا پا به پای مردم در همه صحنه های شور و شعور ملت انقلابی حاضر شود.او خود را قطره ای در دریای مواج انقلاب اسلامی به شمار می آورد و آنگاه که جنگی تمام عیار بر مردم ایران تحمیل شد،در صحنه رویارویی با دشمن حضور یافت؛او راه جبهه را در پیش گرفت تا در کنار سروقامتان رزمنده،درسی عملی از اخلاص و ایثار را به مجموعه آموخته ها و نیز به مرامنامه خود بیفزاید.
دکتر اسماعیلی در سطوح مختلف امور اجرایی،مدیریت سازمان ها و نهادهایی برآمده از انقلاب را در استان مازندران عهده دار بوده که در دوران مسئولیتش،تمام هم و غم خود را صرف پیشرفت امور سازمان تحت تصدی خود نموده و تعامل سازنده ای با مسئولین استانی و شهرستان ها داشته و در همه حال خداوند را ناظر بر رفتار خود و سلامت نفس و پاکدستی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
علی اسماعیلی در سال ۱۳۶۱ با حاجیه خانم فاطمه شیخی از خانواده های ساکن در ییلاق کپ ازدواج نموده و حاصل این ازدواج،یک فرزند پسر و دو فرزند دختر است که در دامان پرمهر مادر پرورش یافته و به تحصیل در دانشگاه ها اشتغال دارند.
دکتر اسماعیلی ۱۷ ماه از عمر شریفشون را در جبهه های حق علیه باطل سپری کردند و دارای تجربه ۲۵ ساله مدیریت در سطوح کلان استانی هستند.ایشان در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۸۶;با رای چشم گیر ۲۷ هزار تایی به رقابت نزدیک با آقای ناطق پرداختند به طوری که در حوزه شهرستان نور ۲ هزار رای بیشتر از آقای ناطق آوردند.دکتر علی اسماعیلی در این دوره از انتخابات با رویکرد اعتدال و شعار “چهارسال هوای تازه”پا به عرصه انتخابات نهاده است.

برخورداری از اخلاق نیک،احترام به افکار و اندیشه مخالفان،نقد پذیری،شخصیت متعادل با افکار و اندیشه روشن،صداقت و امانتداری،آشنا با درد و رنج و مطالبات مردم،باور به خرد جمعی،اعتقاد به توانمندی های جوانان و بانوان در عرصه های اجرایی،برخورداری از قدرت تجزیه و تحلیل مسائل جامعه،توان طرح مشکلات و رفع موانع در مسیر توسعه و… بخشی از صفات ایشان می باشد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۳ دیدگاه برای “نگاهی بر زندگینامه کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، علی اسماعیلی”

  • راهیابی به بهارستان رو تبریک میگم……….

  • من به مردم خوب نور بخاطر حسن انتخاب تبریک میگویم. البته اقای دکتر اسماعیلی بد شانسی آوردند چون از جهت بین المللی ارزش نفت ایران بسیار پایین ودولت از پس هزینه جاری بر نمی اید .دستش برای ابادانی نور بسته است.ازجنبه حضور در مجلس وتصویب قوانین انشا الله فعال باشند فقط قیام وقعود الکی نکنند ویا استقلال خود را به حزب یا گروه خاصی واگذار نکند هر طرف را بحق دانست رای بدهد وهرجا نیاز به مشورت داشت بهمجمع تحصیل کرده های نوری در تهران مراجعه کند درخدمتیم.

  • سلام وعرض ادب به مردم فهیم و همشهریان ارجمند شهرستان نور با التفات به وجود نیروی انسانی تحصیلکرده ومتعهد صاحب نظر استدعا دارد در ارایه نظر مشورتی به نماینده محترم شهرمان جانب انصاف و اخلاق را گرفته تا مدیران و متخصصان نوری در مناصب مختلف شهری مشغول بکار شوند .

ارسال دیدگاه